Büyük Çamlıca Fidanlığı

Ekibimiz

Merkez - Çamlıca

Emine Karaderili Çakan

Ziraat Teknisyeni - Dış Mekan Sorumlusu

Beykoz Kız Meslek Lisesi Süs Bitkileri Bölümünden 2000 yılında mezun olmuştur. 2001 yılından itibaren şirketimiz bünyesinde Ziraat Teknisyeni olarak çalışmaktadır. Dış Mekân Sorumlusu olarak görevine devam etmektedir.
Murat Dere

Ziraat Mühendisi - Dış Mekan Sorumlu Yardımcısı

Uludağ Üniversitesi Ziraat Mühendisliği-Bitki Koruma Bölümünden 2008 yılında mezun olmuştur. 2008 yılından itibaren şirketimiz bünyesinde Dış Mekân Sorumlu Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir. Ayrıca firmamızın Teknik Departman Sorumlusu olarak Zirai İlaçlar ile Zirai Mücadele hizmetlerini yürütmektedir.

Nazmiye Köksal

Orman Mühendisi - Dış Mekan Sorumlu Yardımcısı

Düzce Üniversitesi Orman Mühendisliği Bölümünden 2010 yılında mezun olmuştur. 2011 yılından itibaren şirketimiz bünyesinde çalışmaktadır ve Dış Mekân Sorumlu Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Burak Hacıhalitoğlu

İşletmeci - İç Mekan Sorumlusu

Giresun Üniversitesi İşletme Bölümünden 2012 yılında mezun olmuştur.  2013 yılından itibaren şirketimiz bünyesinde çalışmaktadır ve İç Mekân Sorumlusu olarak görevine devam etmektedir.

Ayben Bez

Dış Ticaret Uzmanı - Muhasebe Sorumlusu

Marmara Üniversitesi’nde Dış Ticaret Uzmanlığı eğitimi almıştır. 2003 yılından itibaren şirketimiz bünyesinde çalışmaktadır ve Muhasebe Sorumlusu olarak görevine devam etmektedir.

Kumru Sarı

İşletmeci - Muhasebe Sorumlu Yardımcısı

Anadolu Üniversitesi, İşletme Bölümünden 2006 yılında mezun olmuştur. 1997 yılından itibaren şirketimiz bünyesinde çalışmaktadır ve Muhasebe Sorumlu Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Gülsüm Karaarslan

Muhasebe - Vezne Sorumlusu

2013 yılında şirketimizin Muhasebe Departmanında çalışmaya başlamıştır. Halen Şirketimizde vezne sorumlusu olarak görevine devam etmektedir.

Alemdağ Şubesi

Ömer Alp Gümüş

Peyzaj Mimarı - Satış Sorumlusu

Karadeniz Teknik Üniversitesi  Orman Fakültesi – Peyzaj Mimarlığı Bölümünden mezun olmuştur. 2011 yılından itibaren şirketimizin bünyesinde çalışmaktadır ve Alemdağ Şubesi Satış Sorumlusu olarak görevine devam etmektedir.

Aylin Dere

Muhasebe Sorumlusu

2017 yılından itibaren şirketimizin bünyesinde çalışmaktadır ve Alemdağ Şubesi Muhasebe Sorumlusu olarak görevine devam etmektedir.

Yalova Şubesi

Alper Küçük

Ziraat Mühendisi - Dış Mekan Sorumlusu

Trakya Üniversitesi Ziraat Mühendisliği bölümünden 2002 yılında mezun olmuştur. 2010 tarihinden itibaren şirketimiz bünyesinde çalışmaktadır ve halen Yalova Tigem Şubesi Dış Mekan Sorumlusu olarak görevini sürdürmektedir.

Yücel Sungur

Ziraat Mühendisi - Dış Mekan

Trakya Üniversitesi Ziraat Mühendisliği bölümünden 1990 yılında mezun olmuştur. 2015 tarihinden itibaren şirketimiz bünyesinde çalışmaktadır ve halen Ziraat Mühendisi olarak görevini sürdürmektedir.

Yeşim Yılmaz

Bilgisayar Teknisyeni - Muhasebe Sorumlusu

Yalova Ticaret Meslek Lisesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden 2006 yılında mezun olmuştur. 2010 tarihinden itibaren şirketimiz bünyesinde çalışmaktadır ve Muhasebe Sorumlusu olarak görevine sürdürmektedir.